Kosmetika Skeyndor
Květa: 602 357 790
Po-St: 9h - 20h

SKEYNDOR = „ZLATÁ PLEŤ“

Je profesionální kosmetická značka se sídlem v Barceloně. Na trhu působí přes 45let.

Jde o exklusivní značku, která má úspěch na mezinárodní úrovni díky vyspělému výzkumu. Získala po celém světě mnoho ocenění. Hlavním cílem je vytváření nových účinnějších přípravků proti stárnutí. Veškeré látky obsažené v přípravcích jsou čistě přírodní,pocházejí převážně z rostlin, hlavně z mořských řas, z bylin a z ovoce.
Výrobky jsou oblíbené pro svoji lehkou a nemastnou strukturu a vynikající účinek.

POWER C+

Ošetření s vitamínem C a s výtažkem z granátového jablka

  • výrazně zpevněná pleť
  • zmírněné či vyhlazené vrásky
  • odstranění kruhů pod očima
  • úžasně projasněná pleť
  • jemná,hydratovaná pokožka

CLEAR BALANCE – Vyrovnávací ošetření pro mastnou a problematickou pleť

Ošetření zahrnuje řadu produktů vyvinutých ke specifické normalizaci tří hlavních příčin, které zaviňují výskyt nečistot pokožky: hyperseborea, hyperkeratóza a sklon k infekci.
Normalizuje mazotok, aktivuje obranné mechanismy v boji proti bakteriím osidlujícím aknózní pleť. Produkty byly vyvinuty s pomocnými látkami bez olejů a tuků nezpůsobujícími vznik kordonů, které nevyvolávají lesk a ani pokožku nemastí.

AQUATHERM – Ošetření pro citlivou pleť

Citlivá pleť může být suchá, smíšená i mastná, zvýšená citlivost se projevuje jako pálení, řezání nebo svědění, pleť velmi často červená. Toto hypoalergenní ošetření snižuje zčervenání, nadměrné vysušování a alergické reakce pokožky. Zároveň ošetřuje známky předčasného stárnutí.
Produkty obsahují termální vodu ze zřídla Salies de Béarn (nacházejícího se ve francouzských Pyrenejích), která obsahuje neobyčejnou směs minerálních solí a nejvyšší množství hořčíku ze všech světově registrovaných minerálních vod. Velké množství minerálů je důležité při regeneraci dehydrované a poškozené pleti.
Každodenní používání přípravků přispívá k neutralizaci citlivé pokožky a obnovuje její ochrannou funkci proti škodlivému působení vnějšího prostředí.

CORRECTIVE – Ošetření s hadím jedem působícím na mimické vrásky 40+

Je to řada vyjímečných výrobků, které překvapí jak svým účinkem, tak svou exkluzivní strukturou.
Toto ošetření viditelně koriguje hluboké a výrazné vrásky prostřednictvím efektu „BOTOX-LIKE“. Odstraňuje i ty nejhlubší vrásky, omlazuje celkový výraz a obnovuje pevnost a mladistvý vzhled pokožky. Je to účinná alternativa k liftingovému chirurgickému zákroku. Zpomaluje svalové kontrakce, dodává pokožce objem a vyplňuje prázdná místa způsobené hlubokými vráskami.
Je to ošeření s obsahem syntetického hadího jedu, který působí jako botolutoxin – zablokuje pohyb svalu a kůže nad ním se přestane krčit a lámat. Pokud působí vráska se netvoří.
Dále obsahuje speciálně upravenou látku kyseliny hyaluronové, která po proniknutí do hloubky je schopná zvětšit svůj objem až 30x a dodává okamžité výsledky v léčbě hlubokých vrásek.
Řada CORRECTIV získává ocenění ASIASPA AWARDS 2012 za nejlepší výrobek v boji proti známkám stárnutí.