Pedikúra
Hana: 733 523 965

Jmenuji se Hana

a jsem pedikérkou Salonu Květa. Nabízím zde pedikérské služby v širokém rozsahu.

Naštěstí je pryč doba, kdy lidé považovali služby o své nohy za zbytečný luxus a zbytečnost. Pedikúru lze vnímat také (a to velice podstatně) i jako zdravotní stav vašich nohou. Zarostlé nehty, různé otlaky apod. se dají buď zcela odstranit, nebo jejich špatný stav podstatně zlepšit.

Vždyť pohled na zdravé a upravené nohy (stejně jako ruce, vlasy apod.) je vizitkou každého člověka. A jen na něm samotném je, jak chce, aby ho vnímalo jeho okolí a jak on sám se chce cítit. A já budu velice ráda, pokud vám k pocitu dobré pohody pomohu.

Každému klientovi zaručuji odbornou péči. Samozřejmostí je nová čepelka pro každého klienta, důkladná desinfekce nástrojů, čisté ručníky i jednorázové utěrky, větratelná místnost s příjemným výhledem. Během procedury doporučím další postupy v péči, včetně domácího ošetření. Pro domácí péči nabízím k prodeji kvalitní výrobky.

Můžete požadovat jen pedikúru základní, nebo své nožky rozmazlovat mnoho dalšími procedurami.

Základní procedura obsahuje lázeň, odstranění zrohovatělé kůže, promaštění chodidel vhodným přípravkem dle typu pokožky a trvá okolo 30 minut.

Výbornou doplňkovou péčí je perličková koupel, masáž lýtek a chodidel (odstraňuje otoky a pocit těžkých nohou), reflexní masáž plosek nohou (stimuluje přes plosky nohou orgány celého těla).

krášlící procedury zahrnují např. lakování nehtů (svými i mými laky), modeláž nehtů UV gely.

Ve své praxi používám kvalitní kosmetiku zn. Scholl a Radox, při modelaci UV gelem zn. Lion a pro náročnější klienty zn. Alessandro.

Přijďte a posuďte sami. Uvidíte, že vaše nohy vám péči, kterou jim věnujete, vrátí!

Ceník:

pedikúra základní300,- kč
peeling50,- kč
odlakování a nalakování nehtů50,- kč
reflexní masáž chodidel100,- kč
masáž chodidel a nohou80,- kč
P-Shine80,- kč
modeláž nehtů UV gelem350,- kč
depilace končetin300,- kč
kompletní ošetření nohou (pedikúra, peeling, masáž, lakování – zvýhodněný komplet)340,- kč
parafínový zábal ruce: 120,- kč | nohy: 150,- kč

Jak to u nás vypadá